Hakkımızda

Türkiye’nin en büyük taht üreticisi Harika Dekor; 13 yıldır birbirinden farklı modellerde, modern ve klasik tarz tasarımlarla, kına tahtı, sünnet tahtı, kokteyl masası, gelin masası, nikah masası, gelin yolu ve tagları, şamdan, gazebo, organizasyon ekipmanları, pasta arabası, kürsü imalatı ve satışı yapmaktadır. Kına tahtı Harikadekor.com her gelin için özel anlam ifade eden kına gecesinde gelinlerin kına yakılma sırasında oturtulduğu özel oturma aksesuarı olan kına tahtlarını beğeninize sunar. Farklı renklerde ve şekillerde olan kına tahtları dayanıklı demir aksam, demonte özellikte tasarlanmaktadır. Klasik ve modern tarzlarda yapılan kına tahtları, ihtişamlı bir şekilde kına gecesi konseptine uygun olarak hazırlanarak süslenir. Kına tahtı için konseptlere bağlı olarak çeşitli tasarımlar yapılmaktadır.

Çiçekli, kubbeli, tüllerle süslü, altın ve gümüş varaklı, özel taşlarla boncuklarla döşenmiş, farklı renklerde ve şekillerde kına tahtları tasarlanmaktadır. Dayanıklı demir aksam, demonte özellikte olan bu tahtların, kına gecesi için seçilen konsept ve gelinin giyeceği kıyafete uygun olarak hazırlanması da önem teşkil etmektedir. Harikadekor.com’da kına tahtının göz alıcı ve ihtişamlı olmasının yanında, gelinin tahtta rahat olması da önemlidir. Kına tahtı tek kişilik ya da gelin ve damat için çift kişilik tasarlanmakta, aynı zamanda kına tahtının iki yanına, gelin adayının nedime olarak isimlendirilen iki arkadaşı için özel oturma yeri de eklenmektedir.Tüm bunlar kına konseptine uygun olarak tasarlanmaktadır. Şamdanlar Kına, nişan, düğün gibi özel organizasyonların önde gelen aksesuarlarından biri olan şamdanlar harikadekor.com farkıyla beğeninize sunuluyor. Şamdamlar verdikleri ışıltı ve parıltıyla gecenize renk katar. Kına gecelrinde kristal işlemeli şamdanlar ön plandadır.

Konsept bazında bakıldığında kına tahtı ile birbirini bütünleyen şamdanlar boyut, şekil ve malzeme olarak farklılık gösterir. Kına şamdanları gecenin konseptine bağlı olarak 2 ila 4 adet olarak seçilir. Kına tahtı modeline bağlı olarak kına şamdanları tercih edilir. Kına şamdanları kına tahtının iki yanına yerleştirilir. Kına şamdanları kristal ve altın kaplamalı olacağı gibi metal aksamdan, camdan ya da pleksiden de olabilir. Gelin Yolu Gelin yolu ve giriş tagları; kına geceleri, nişan ve düğünlerde kullanılan dekoratif ve şık aksesuarlardır.

Harikadekor.com tarafından size sunulan gelin ve damadın nikah kıyılacak olan yere giriş yaptığı yolda kullanılan çok özel gelin tagları bu tarz organizasyonların vazgeçilmezidir. Çoğunlukla çiçek, tül ya da ışık seli ile hazırlanan gelin tagları şık ve seçkin bir görünüm sergilemektedirler. Seçilen konsepte uygun olarak kapalı ya da açık mekanlara kurulan gelin yolu organizasyona bambaşka bir hava katmakta ve renklendirmektedir. Hayalinizde canlandırdığınızın çok ötesinde rüya gibi tasarımlara çok uygun fiyatlarla sahip olmak için hemen Harika Dekor ile iletişime geçin. 05417427452